niedziela, 27 maja 2012

GRANAT - Szreniawa

Od 17 relacja ze stadionu na Rejowie.
Granat: Majcherczyk - Chrzanowski, Prus - Niewiadomski, Grunt, Łatkowski - Taler, Imiela, Rzeszowski, Kaczmarek - Gajos, Fryc

W 3. min. doskonała sytuacja Fryca, jednak zwlekał ze strzałem i został zablokowany.
16 min. daliśmy dojść do głosu gościom, mieli 100% sytuację, ale całe szczęście oddali strzał z 10 m minimalnie niecelny, ogólnie nudy w środku pola.
20 min Rzeszowski 1:0
Ładna akcja Rzeszowskiego, piękne prostopadłe podanie do Fryca, Mateusz strzela, bramkarz odbija nogą do boku, ale Krzysiek pięknie poszedł za swoją akcją i dobija do pustej bramki, 1:0 :-)
24 min dobra sytuacja Grunta, ale strzela mocno niecelnie po dośrodkowaniu Kaczmarka
Duża przewaga Granatu
I już po przewadze, 30 min 1:1 po szkolnym błędzie obrony
32 min będziemy mieli karnego i będzie czerwona dla zawodnika gości, ale ten nie może się z tym pogodzić i nie chce zejść z boiska, symuluje kontuzję
Ale nie, sędzia daje tylko żółtą, jednak ten cały czas pajacuje i sędzia jednak sięga po czerwoną.
Jedna wielka pariodia, gość 5 min symuluje kontuzję, żeby nie dostać czerwoanej, ale oczywiście dostaje. Gramy w przewadze. Do piłki na jedenastym metrze podchodzi Fryc.
41 min, po 9 min parodii Mateusz strzela pewnie i prowadzimy 2:1
Koniec I połowy, prowadzimy 2:1.
Od 46 min Ryński za Talera.
52 min Gajos z 7 m głową minimalnie niecelnie.
 Co się odwlecze... 54 min Gajos strzela bramkę stadiony świata, z 10 m w samo okienko, 3:1 :-)
56 min po pięknej akcji Rynia i znakomitym dośrodkowaniu, Fryc z 4 m w nogi bramkarza
73 min 3:2 po kolejnym szkolnym błędzie obrony
74 min Fryc i 4:2, po ładnej akcji Gajosa
75 min za Kaczmarka Banaszek
81 min po jeszcze jednym błędzie naszej obrony jest już 4:3, fatalna gra całego bloku defensywnego
95 min 4:4 Koniec.